Політика відкритого доступу

Редакція науково-технічного журналу «Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ» підтримує Будапештську ініціативу відкритого доступу (Budapest Open Access Initiative), спрямовану на вільне та безкоштовне поширення наукових знань, яке сприяє прискореному розвитку науки. Журнал надає безпосередній відкритий доступ до усіх опублікованих матеріалів, забезпечуючи швидке розповсюдження інформації та ефективний обмін знаннями.

Науково-технічний журнал «Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ» підтримує політику відкритого доступу для публікації. Модель публікації відкритого доступу – це режим публікації, який добре зарекомендував себе й який забезпечує негайний, всесвітній, безперешкодний доступ до повного тексту наукових статей без необхідності підписки або абонентської плати за конкретний журнал, в якому публікуються ці статті.

В цій політиці витрати на публікацію, включаючи вартість обробки статей, зазвичай покриваються установами автора або дослідницьких фондів або самими авторами. Витрати на відкритий доступ замінюють плату за підписку, дозволяючи видавцям безкоштовно опублікувати статтю всім зацікавленим читачам для завантаження і поширення опублікованої статті.

Доступ до змісту науково-технічного журналу «Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ» можливий одразу після публікації його паперового варіанту.

Журнал «Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ» забезпечує електронне резервування та збереження доступу до змісту журналу у випадку, якщо журнал більше не публікується.